Mithrilowa Kompania

Gildii Khaz-Modańskiej Księgi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-24 09:33:13

Thorek

Papcio

1154261
Skąd: Khaz-Modan
Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 19
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa postaci: Łowca
Profesje: Kuśnierz, obdzieracz ze skóry

Rajdy Gildiowe

Zadanie dla Grodgara:

Weź no synuś, bo ty znasz świat lepiej niż papa, opracuj jakie lochy na obecnym poziomie zaawansowania naszej braci warto odwiedzić i ustal jakiś harmonogram wypraw. Zdałoby się, żeby latać grupą do różniastych lochów przynajmniej raz-dwa razy w tygodniu. To będzie pierwszy krok w celu integracji i nauki wspólnej walki.

Na początek proponuję Zul'Farrak... kliknóńć

Grodgarze jak możesz zorganizuj ekipę, ustal termin, dopilnuj aby każdy miał zadania rozpoczęte. Zgodnie z sugestią Brago zbiórka u nas w Kompanii gdzie otrzymacie błogosławieństwo papy, na drogę. (ja zapewne nie dam rady wejść).

Trzeba też od początku wiedzieć kto jaki przedmiot z ew. łupów potrzebuje, żeby nikt przez przypadek nie podniósł czegoś nie przeznaczonego dla siebie.

Jeśli uważasz, że potrzebujecie pomocy daj znać a ja zorganizuję pomoc.


I don't have a drinking problem. I drink. I get drunk. I fall down. No problem.

Offline

 

#2 2008-03-24 11:29:52

Brago

Nóż W Plecy

5598492
Skąd: zza pleców
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 7
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa postaci: Łotr (przez duże Ł!)
Profesje: Alchemyk, Niezłe Ziółko

Re: Rajdy Gildiowe

Ja proponuję Uldaman (http://www.wowhead.com/?zone=1337).. Łosatnio jak żeśmy się tam z Grodgarem i Itamem byly.. no i trochu nam nie szło.. złoili nas ładnie. Potem nam pomógł Grandir troche, zaszliśmy trocha dalyj, ale też padliśmy niedługo. Winc, myslę, że to tak na naszym poziomie byndzie. Jeszcze ze dwie osoby dodać i byndzie dobrzy. Pozotym, jo mom tam pary zadań do zrobienia, winc to kolejny argument żeby tam iść.








=============

Co mnie interesuje:

1. Sztylety
2. Jednoręczne miecze
3. Jednoręczne pałki
4. Wszelkiego rodzaju zbroja skórzana (tylko z agility, stamina, strengh - inne umysłowe dodatki odpadają)
5. Pierścienie i naszyjniki tylko z ww. statami

Ostatnio edytowany przez Brago (2008-03-24 11:49:09)


ROGUES DO IT FROM BEHIND

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhaft komputerowy kraków