Mithrilowa Kompania

Gildii Khaz-Modańskiej Księgi


#1 2008-03-22 21:59:28

Brago

Nóż W Plecy

5598492
Skąd: zza pleców
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 7
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa postaci: Łotr (przez duże Ł!)
Profesje: Alchemyk, Niezłe Ziółko

Zebrania, Inicjatywa

Nu! Siedzibę już mamy, to trzeba by z niej skorzystać trochę. Myślałem o jakichś wspólnych zebraniach, popijawach zakończonych dobrym instem . Rozdzielić funkcje w gildii, przywileje i obowiązki, nasze klimatyczne cele, poszerzać kontakty, handel, konszachty, spiski, zabójstwa.. oj poniosło mnie . No ale wieta o co chodzi . Nie może tak być, że gildia jest bo jest (z nazwy) a każdy i tak sam chodzi i koksi. Nie mówie, że tego sam nie robię i że to nie jest fajne.. no ale w końcu to serwer RPG, więc trzeba by było (nie mówie specjalnie "wypada", bo przecież klimacenie też jest fajne ) się wziąć do jakiejś większej inicjatywy, zrobić coś na większą skalę.. Wiem wiem.. przy max 20 graczach online jest to dosyć trudne.. no ale jednak.. jeśli uda się nam zrobić jakiegoś gildinjego eventa (jako gracze.. pomijam, że mamy wtyki u MG ;>) i wciągnąć to 3-4 postronne osoby, to uznam misję za wykonaną . To jak? Ustalamy jakieś wspólne zebrania i omawiamy na nich najważniejsze sprawy gildii itd.?


ROGUES DO IT FROM BEHIND

Offline

 

#2 2008-03-22 23:23:29

Ispud

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zebrania, Inicjatywa

Sadamie...jak sam dobrze zauważyłeś nie da sie rozwijać handlu itd. na serwerze o tam małej grywalności. Nie wiem dlaczego napisałeś o max 20 graczach online bo może nie gram tu długo ale jeszcze się z taką dużą liczbą graczy na serwerze nie spotkałem. A jeżeli chodzi o spotkanie gildiowe to z racji tego, że jesteś twórcą tego tematu może daj inne pomysły (prócz nadawania praw i obowiązków)na dyskusje.

Offline

 

#3 2008-03-23 12:15:58

Brago

Nóż W Plecy

5598492
Skąd: zza pleców
Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 7
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa postaci: Łotr (przez duże Ł!)
Profesje: Alchemyk, Niezłe Ziółko

Re: Zebrania, Inicjatywa

No spotkać się też nie spotkałem, ale z tego co wiem od paru osób, to tak czasami bywa w weekendy (ja niestety w weekend jestem odłączony od świata WoWa ). O handel chodziło mi natomiast nie taki, bezpośredni z ręki do ręki, tylko w StormWindzie zrobić jakieś stoisko (na głównym placu albo przed bankiem) albo niczym w Ultimie wystawić poprostu vendora i niech sprzedaje produkowane przez nas rzeczy. Robienie przedmiotów dla samego siebie nie jest przyjemne.

Natomiast co do tematów zebrań, to myślałem bardziej o fabularnym aspekcie gry. Nie gram jeszcze zbyt długo, Wy znacie się bardziej na sytuacji fabularnej panującej na serwerze, więc raczej licze na Was (zwłaszcza Thorek i Grodgar są tu chyba najbardziej obyci i zaangażowani, co tu ukrywać).


ROGUES DO IT FROM BEHIND

Offline

 

#4 2008-03-23 18:55:59

Itam

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 7
Punktów :   
Rasa: Gnom
Klasa postaci: Mag
Profesje: Szwacz, Skórozdzier

Re: Zebrania, Inicjatywa

Wystawianie stoisk nie ma sensu, ponieważ jak powiedzial Ispud jest za malo graczy by moglo to sensownie funkcjonowac ( 90% graczy z poza to osoby o wiekszym lvl, którym nasze wyroby sie raczej nie przydadza). Zgodze sie z tym że robienie itemow dla samego siebie to porazka, dlatego ja np jesli zrobie jakis nowy przedmiot to wrzucam go do banku. Wiem Brago, że chodzi Ci też oto by czerpac z zawodu zloto ( wkoncu do tego on jest ), więc można poprosić Thorka ( władze ) i Grodgara ( pieniadze ) by otowrzyli nowe konto w banku do którego można by swoje wyroby wrzucać. Nie wiem na ile jest to mozliwe, ale zrobic cos w stylu wypłaty np za 1 wrzucony item wymagany od 10 lvl (zrobiony przez siebie ) - 10 srebrniaków. Wymagany od 20 lvl - 20 srebrniaków itd. Mogło by to motywowac do efektywniejszego kształcenia sie w swoim fachu i zachecic tych ktorzy zawodu jeszcze nie maja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhaft komputerowy kraków